O NÁS

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

Niektoré funkcie na mieru čistého sínusového invertora z číny

Tretím bodom je, že prispôsobený čistý sinusový vlnový menič z číny má tiež veľmi dobrú stabilitu a môže lepšie udržať jeho výkon nezmenený v prípade nedostatočného napätia alebo negatívneho tlaku. Prispôsobený produkt čistého sinusovej vlny meniča prijíma celohliníkový plášť, ktorý má dobrý výkon rozptylu tepla, dobrý fyzický výkon, dobrú odolnosť proti treniu a odoláva vytlačeniu alebo nárazu z určitej vonkajšej sily.

2022-07-20 vidieť viac

Dobrá spätná väzba od zákazníka

2021-12-20 vidieť viac

Aké sú opatrenia pre spustenie kvality vysokofrekvenčné stojan mout online ups

Spustenie krokov kvalitného vysokofrekvenčného stojanu mout online ups: prvé napájanie na zaťaženie v režime obchvatu siete, a v prípade potvrdenia, že nie je skrat výstupného vedenia a žiadne preťaženie, začnite bez zaťaženia.

2022-07-26 vidieť viac

Vonkajšie ups

2021-07-15 vidieť viac

Aké sú výhody kvality oem výroba inverter produkty

Prvým bodom je, že kvalitné oem výroba invertorové výrobky majú vlastnosti rýchleho spustenia a veľmi vysokú účinnosť konverzie. Najmä vylepšený menič, jeho výkon a funkcie vo všetkých aspektoch boli výrazne zlepšené. Rýchlosť výrobných inverzných produktov oem na prevod prúdu sa tiež veľa zvýšila, čo výrazne zlepšilo celkovú účinnosť práce.

2022-08-01 vidieť viac

Ako podporovať vývoj kvalitného jednofázového dizajnu hybridného solárneho invertora továrne

Predpokladom pre podporu kvality jednofázový dizajn hybridný solárny invertor továrne je mať dostatočnú technickú podporu. Invertory sú vlastne relatívne high-tech priemyslu.

2022-08-05 vidieť viac

Aké sú výhody kvality mppt solar charger controller z číny

Kvalitný regulátor solárnych nabíjačiek mppt je vyvinutý s pokročilou technológiou, s led displejovými svetlami (obrazovkami) na ňom, ktoré môžu sledovať prúd nabíjania zaťaženia v reálnom čase a uviesť batériu dlhšie. Riadiaci systém kvalitného regulátora solárnych nabíjačiek mppt z číny prijíma high-tech čipy, čo môže zlepšiť rýchlosť využitia slnečnej energie a zlepšiť účinnosť konverzie svetelnej energie na elektrickú energiu vysokou rýchlosťou.

2023-01-04 vidieť viac

Ako správne vybrať menič

Keď si vyberieme menič, musíme najprv pochopiť, aký typ elektrických spotrebičov. Nasledujúce meniče s trojnásobným maximálnym výkonom. Všetky majú nasledujúce vlastnosti:-všetky druhy domácej aplikácie, kancelárske zariadenia, solárny systém a iné zariadenia, ktoré používajú jednofázový výkon. ◆ Nízkofrekvenčný menič, čistý výstup sinusovej vlny, k dispozícii pre citlivé zaťaženie. ◆ 3-stupňové progresívne nabíjanie, 7 výber typu batérie. ◆ Vysoký výkonový faktor.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ◆ Automaticky prenášať medzi režimmi batérie a linky. ◆ Nad zaťažením, nad teplotou, nad nabíjaním, nízkou batériou.

2022-10-17 vidieť viac

vidieť viac